Головна | RSSСереда, 17.10.2018, 02:37

КЗ КОР

"Переяслав-Хмельницька

загальноосвітня

 школа-інтернат"


Меню сайту
Календар
«  Жовтень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Пошук
Інше
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Переядресація

НАШІ ДОСЯГНЕННЯ

Результати конкурсу МАН-ЮНІОР ЕКОЛОГ

ЗАБІЯКА В. 10998     8        55

ШВЕЦЬ А. 10998     8       85

ВАСЬКО М. 10998    8       66,25

ВАЩЕНКО Ю. 10998    9    56,25

УСТІНОВ О. 10998       9     48,75

ГАЯРИН І. 10998       9       50

ГОРБАЧЕНКО О. 10998     9      50 

БУРЯК Т. 10998   10       51,25

ТИМЧЕНКО О. 10998     10    106,25

ЙОСИПЕНКО І. 10998   10      101,25

ОВЧАРЕНКО Д. 10998  11     109,75

ПЕРЧУК К. 10998         11       98,75

ДЕКАЛО Т. 10998        11    108,75

КАЧАН Т. 10998           11      110,5

ЯРЕМЕНКО О. 10998   11      112,5

ДОЛЕНКО О. 10998     11      117,5

ГУНЧЕНКО А. 10998   11     108,5

ФЄДІЧАК Б. 10998      11     125

ДУЗЬ Ю. 10998           11        117,5

 

   Результати конкурсу МАН-ЮНІОР- ІСТОРИК

 

ЗАБІЯКА В.   10998    8   66,25

ЮПИК О.   10998    8     64,75

УСТІНОВ О.   10998    9    71,25

ВАЩЕНКО Ю.   10998    9   71,25

БРЮЗГІН Д.   10998     9      52,75

ГОРБАЧЕНКО О.   10998    9   51,25

БУЛАХ В.   10998     10     135

ВАЦЕНКО Я.   10998   10    135

КОЛОС П.   10998     10     135

ДАРАГАН Ж.   10998    10   135


Спортивні досягнення учнів ліцею-інтернату

за І семестр 2012/2013 н. р.

1.                Першість міста з футболу І місце серед збірних шкіл міста.

2.                Чемпіонат області з легкої атлетики Брюзгін Дмитро – ІІІ місце, Косенко Катерина – І місце (штовхання ядра).

3.                Відкрита першість ДЮСШ м. Переяслав-Хмельницький з легкої атлетики

     біг 60 м

a.                 Войтюк Іван – І місце

b.                Федічак Богдан – ІІ місце

c.                 Проценко Вадим – ІІІ місце

d.                Гаярин Ірина – ІІ місце

e.                 Лідінфу Наташа – ІІ місце

f.                  Івахно Тетяна – ІІІ місце

4.                Кубок районної федерації футболу – Полуденний Андрій, Лідінфу Павло – І місця.

5.                Беруть участь у Всеукраїнській баскетбольній лізі – П’янтак Оксана, Корнієнко Інна, Ваценко Яна, Якутович Єлизавета.

6.                Беруть участь в обласній футбольній лізі – Лідінфу Павло, Полуденний Андрій, Сердюк Іван, Мельниченко Олександр.

7.                Призер турніру з боксу – Ващенко Юрій.

8.                Всеукраїнські змагання з легкої атлетики штовхання ядра – Косенко Катерина ІІ місце.

9.                Призери Міжнародного турніру з баскетболу м. Миргород - Ваценко Яна, Якутович Єлизавета – ІІ місце.

10.                Першість ДЮСШ м. Переяслав-Хмельницький з настільного тенісу:

a.       Кулаковський Павло – І місце

b.       Новохатько Карина – ІІ місце

c.        Овчаренко Дмитро – ІІІ місце

11.                Чемпіонат міста серед школярів

8 клас                  Кутовий В.             ІІІ місце  

                            Новохатько К.       ІІІ місце  

                            Куцко Р.                ІІІ місце

9-11 клас            Летяк К.                  ІІ місце  

                            Гич О.                   ІІ місце  

                            Кулаковський П.   ІІ місце

Переможці міської олімпіади з фізичної культури: Лідінфу Павло, Мироненко Алла.  




Copyright Ліцей-інтернат © 2018 and Середа К.В.
м.Переяслав-Хмельницький