Головна | RSSСереда, 17.01.2018, 04:39

КЗ КОР

"Переяслав-Хмельницька

загальноосвітня

 школа-інтернат"


Меню сайту
Календар
«  Січень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Пошук
Інше
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Переядресація

Виховна робота

У 2012-2013 навчальному році виховна робота ліцею-інтернату спрямована на виконання таких основних завдань:

n  формування класних колективів;

n  адаптування учнів до умов проживання у гуртожитку та навчання у ліцеї-інтернаті;

n  розвиток гурткової та позакласної роботи з учнями;

n  робота з батьками;

n  формування навичок правової свідомості;

n  формування моральної культури вихованців;

n  підвищення професійного рівня вихователів ліцею-інтернату;

n  формування позитивного ставлення до свого здоров’я.

Гуртки та спортивні секції, що працюють на базі закладу

l  Духовий оркестр «Надія», керівник Маковський Валерій Володимирович.

l  Хореографічний гурток «Лілея», керівник Богуш Олена Миколаївна.

l  Гурток образотворчого мистецтва «Дитячий вернісаж», керівник Барабаш Наталія Володимирівна

l  Гурток вокального співу «Співаночка», керівник Савенко Ліза Олександрівна.

l  Гурток вивчення вишивання «Українська вишивка», керівник Козоріз Людмила Василівна.

l  Гурток виготовлення виробів із соломки «Дизайн композицій», керівник Буторіна Тетяна Миколаївна.

l  «Атлетична гімнастика», керівник Степаненко Володимир Іванович.

l  «Футбол», керівник Щава Артур Анатолійович.

l  «Теніс» керівник Даниленко Олександр Миколайович.

l  «Інтернет-клуб», керівник Ненюк Анатолій Анатолійович.

l  «Майстерність» керівник Солодуха Ярослав Трохимович.

l  У ліцеї створено кімнату православно-християнської культури «Духовна світлиця», вихователь Гриценко Світлана Іванівна.

Занятість ліцеїстів у різноманітних конкурсах, виставках, олімпіадах, творчих звітах, святах творчості дає можливість реалізувати свої здібності та здобути визнання у своїх однолітків, відчути, що успіх – це результат його плідної праці, а не абстрактна категорія. Завдання педагога – допомогти учню поставити перед собою ту планку, досягнувши якої він відчує впевненість у своїх знаннях, силах, уміннях. Тож систематична участь обдарованої молоді ліцею-інтернату у різноманітних заходах і здобуття ними перемог - є імпульсом до подальшого вдосконалення та розвитку творчої особистості.

Перемоги ліцеїсті-гуртківців у мистецьких та спортивних конкурсах.

2008-2009 н.р.

Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка "Євро-2012”

§  І місце за малюнки Сич Дарині, Садовому Віталію, Соколівській Руслані .

§  Ліцей отримав сертифікат на 40 тис. гривень від Благодійного фонду Рената Ахметова.

 

Обласний конкурс дитячої та юнацької творчості «Звичайне диво

І місце  Ласун Андрій –  у номінації «образотворче мистецтво»

І місце хореографічний колектив «Лілея» - у номінації «хореографія»

І місце - Соколівська Руслана - у номінації «образотворче мистецтво»

ІІІ місце  - Волошин Наталія  у номінації «образотворче мистецтво»

ІІ місце  - Волошин Наталія - у номінації «вокал»

Шейко Яна, Профатило Юлія, Когутницька Юлія, Горбовий Олександр – дипломанти у номінації «розмовний жанр»

Міжнародний дитячий фестиваль «Україна 3000» м. Харків

Волошин Наталія  - лауреат у номінації «образотворче мистецтво»

Обласна спартакіада серед інтернат них закладів Київської області

І загальнокомандне місце.

2009 – 2010 н.р.

І місця на Всеукраїнському фестивалі "Назустріч Мрії” у номінаціях хореографія та вокал.

Васько Тарас увійшов у 20 кращих тенісистів Київської області серед юніорів.

І місце у старшій віковій категорії на Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнка на тему: «Якою я бачу свою Україну».

Гриць Алла, Вересоцька Оксана, Маркевич Ольга – нагороджені спеціальним призом від фонду Р. Ахметова трьохденна поїздка до Одеси.

ІІІ місце у чемпіонаті області з настільного тенісу

ІІ місце – міський чемпіонат з футболу серед збірних команд шкіл міста

2010-2011 н.р.

Фінал фестивалю «Назустріч мрії»

лауреатом став хореографічний колектив «Лілея»

Конкурс у рамках з’їзду профспілок України

І місце Мостова Марина у номінації «вокал»

 Всеукраїнський фестиваль естрадної пісні «Пісенна перлина» м.Тернопіль

дипломантом стала Рожок Людмила

Всеукраїнський конкурс малюнків та творчих робіт « Новорічні свята»

переможці діти-члени гуртка «Дитячий вернісаж» 8 чоловік нагороджені поїздкою на відпочинок у м. Славське

Всеукраїнський конкурс малюнка «Моє майбутнє у моїх руках»

переможці у номінаціях «креативність» та «художній реалізм» Кокорєва А., Беленок Я., ГрицьА.

Роботи учасників гуртків у ввійшли до збірки творчих робіт дітей-сиріт вихованців інтернат них закладів, дитячих будинків «Край моїх мрій»

Всеукраїнський конкурс малюнка «Податки очима дітей»

ІІ місце – Юхименко Аня міський етап

Всеукраїнський  телерадіо фестиваль-конкурс «МаксПроф»

ІІІ місце -  Мостова Марина у номінації «вокал»

Чемпіонат Київської області з легкої атлетики штовхання ядра

            Косенко К. - І місце.

Відкритий чемпіонат Хмельницької області штовхання ядра Косенко К.

І місце серед кадеток

ІІ місце серед жінок

Чемпіонат Київської області серед юнаків та дівчат з настільного тенісу

Мовчан P. - II - місце одиночний розряд

                                І - місце перший розряд

Команда ліцею-інтернату здобула І місце у 12 Обласній спартакіаді серед інтернатних комунальних закладів та вихованців дитячих будинків на призи голови КОДА  Анатолія Присяжнюка.

Баскетбол І місце

Летка атлетика І місце

Настільний теніс І місце

2011-2012 н.р.

Літературно-мистецький конкурс «Шевченківська спадщина» м. Канів

І місце – Мостова Марина

Всеукраїнський фестиваль естрадної пісні «Пісенна перлина» м. Тернопіль

Лауреат, учасник гала-концерту – Врублевська Аліна

Обласний конкурс малюнка «Твоє майбутнє – в твоїх руках»

Міський етап

І місце – Дігтяр Ольга

ІІІ місце – Царенок Валентина

Обласний етап

ІІ місце – Дігтяр Ольга

Шоу-проект «Молоді таланти» при підтримці Всеукраїнського молодіжного руху «Сила молодих»

ІІ місце – хореографічний колектив «Лілея»

Приз глядацьких симпатій – хореографічний колектив «Лілея»

Кращим спортсменом у Київський області серед юнаків у легкій атлетиці (інваспорт)

Боярин Павло

Стипендіат міського голови, володарка номінації «Надія спорту», член збірної команди області з легкої атлетики

Косенко Катерина

   

       


Copyright Ліцей-інтернат © 2018 and Середа К.В.
м.Переяслав-Хмельницький